ПОВЕРНЕННЯ

    Якщо Ви виявили, що замовлені Вами товари не підходять, Ви можете відмовитися від них або обміняти.

    Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», впродовж 14 днів від дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари та їх вартість. Також можливий обмін на інший розмір або іншу модель товару.

    Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці і тільки при наявності на ньому всіх цінників та інших ярликів.

    Якщо клієнт вирішив не обмінювати товар, а забрати гроші, йому повертають тільки вартість товару, вартість доставки не повертається. За доставку заміни оплачує клієнт, крім тих випадків, коли причиною повернення стала помилка працівників інтернет- магазину. Якщо причиною повернення послужила помилка працівників магазину, ми оплачуємо зворотну пересилку товару. Під помилкою працівників інтернет-магазину мається на увазі:

- вислана не та модель або розмір, що вказаний в замовленні;

- колір моделі не відповідає фотографії.

    Якщо Ви бажаєте обміняти або повернути товар, Вам необхідно звернутися за телефоном:  +380502698602. Наш менеджер узгодить з Вами усі подальші дії щодо обміну товару або повернення грошей.