Ми усі любимо взуття. Не лише тому, що ми його створюємо, купуємо, продаємо, та,  врешті решт, носимо. Взуття для нас – це щось особливе: поєднання матеріалів, ліній, акцентів, результат захоплюючого технологічного процесу. Очевидно, що взуття відображає наш стиль життя, наші надії, є соціальним маркером для оточуючих. Погодьтеся -  іноді, ми починаємо почувати себе краще, коли просто взуваємо улюблені туфлі... 


    Наше перше виробництво – 5 пар взуття в день. Перші клієнти – лучани та покупці з різних районних центрів Волині. Перший дизайн логотипу - намальований олівцем в кишеньковому блокноті. Ми пройшли  складний шлях від  ручного  до сучасного взуттєвого виробництва. Ще в 90-их роках, коли український ринок був наповнений імпортним, проте не завжди якісним взуттям, а комп`ютеризоване взуттєве обладнання здавалось нездійсненною мрією, нас об`єднала одна річ. Її можна назвати по-різному - місією, метою, мрією, ідеєю. Її суть проста, але така важлива для кожного з нас, адже це те, що об`єднує нас кожного дня та визначає подальший напрямок руху.  Місія "Ікос"- відродити довіру до вітчизняного виробника, пропонуючи взуття найвищої якості.


   Пам`ятаючи ці слова, ми не боїмося труднощів та впевнено дивимося в майбутнє, в якому український продукт - це не лише патріотично, а й якісно та модно.